Apie mus

Didelio formato skaitmeninės spaudos versle esame nuo 1994 m. Per 23 metų sukaupėme didžiulę patirtį skaitmeninės spaudos technologijų srityje.

1994 m. tapome pirmuoju ir vieninteliu Baltijos šalyse įgaliotu firmos ColorSpan didelio formato skaitmeninės spaudos centru.

2001 m. pirmiesiems Lietuvoje buvo suteiktas 3M firmos įgaliotojo Scotchprint® Grafikos gamintojo vardas.
2004 m. laimėjome PHARE paramą įmonės darbų eigos automatizavimo sistemai diegti. Projekto tikslas — pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Visada orientavomės į reikliausius klientus ir teikėme aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų spauda — reklaminė — nuo pašto ženklo iki pakelės stendo dydžio. Kiekvienam darbui turime tinkančias technologijas ir žinias. Klientus konsultuojame ir siūlome jų poreikius atitinkančius sprendimus. Pradėjome nuo spausdinimo paslaugų, dabar mūsų klientas gauna jo norus atitinkantį baigtą gaminį: atviruką, įrėmintą paveikslą ar parodos stendą.

Mūsų misija – greitai ir kokybiškai patenkinti su spauda susijusius kliento poreikius, vizualizuoti jo idėjas. Mums rūpi, kad Jūs, kurie naudojatės mūsų darbo rezultatais, būtumėte ramūs, kad gamintojo ženklas SCRIPTUM visada reikštų dėmesį klientui ir tvirtą kokybės garantiją.

Partneriai

Efektyvus darbas yra įmanomas tik bendradarbiaujant.
Esame Lietuvos stendų statytojų asociacijos LIPSTA nariai. Asociacija vienija Lietuvos įmones projektuojančias, gaminančias ir montuojančias parodų stendus ir kitas laikinąsias 3D kontrukcijas.
Esame Expo Display Service atstovai Lietuvoje. Expo Display Service — Šveicarijos įmonė, gaminanti mobiliąsias parodų ir prezentacijų konstrukcijas. Taip pat dirbame su bendrovėmis Tech View A/S (Danija) bei SODEM SYSTEM (Prancūzija).

Mūsu partneriai yra medžiagų tiekėjai „3M”, „Libra vitalis”, „Heliopolis”, “Tuplex Baltic”, „Sesoma Lietuva” ir kiti. Jau daugelį metų glaudžiai dirbame su reklamos gamybos įmonėmis Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Start typing and press Enter to search