Lipdukų skirtų automobilių dekoravimui pjaustymas bei klijavimas

Klijuojamai ant transporto priemonių grafikai dažnai keliami specifiniai reikalavimai. Spaudiniai, skirti klijuoti prie transporto priemonių, turi būti atsparūs ne tik saulės spinduliams, drėgmei, bet ir mechaniniam plovimo įrenginių bei cheminiam įvairių šampūnų bei tirpiklių poveikiui. Be to, gali būti, jog bus klijuojama prie išgaubtų ar kitų neplokščių paviršių. Priklausomai nuo aukščiau įvardintų sąlygų, išrenkame tinkamiausią spaudos medžiagą ir laminavimo būdą. Svarbu žinoti, kiek laiko spaudinys turi būti eksploatuojamas, ar aktualu vėliau jį nesunkiai nuimti. Galime pasiūlyti ne tik keleto kokybės ir ilgaamžiškumo kategorijų įprastą baltą vinilą, bet ir šviesą atspindinčias medžiagas, veikiančias panašiai, kaip valstybiniai automobilių numeriai: dienos metu tokie spaudiniai niekuo nesiskiria nuo paprastų, o tamsiu paros metu juos apšvietus, jie tampa puikiai matomi, nors greta esantys paprasti spaudiniai atrodo lyg pilkos dėmės. Naudojant kartu šviesą atspindinčias ir įprastas medžiagas, galima pasiekti, kad šviesiu paros metu būtų matomas vienas plakatas, o tamsiu – tarsi visai kitas.

Dengiant plakatais automobilių stiklus, galima naudoti tas pačias medžiagas, kaip ir naudojamas kitoms kėbulo dalims, tačiau langai taps nepermatomi. Galime pasiūlyti kitą sprendimą: naudoti perforuotą lipnų vinilą, tada vaizdas bus matomas iš išorės, o esantys automobilio viduje matys tarsi per vos patamsintą įprastą stiklą. Yra ir kitų variantų, pavyzdžiui, skaidrus lipnus vinilas arba „šerkšnas“, kaip ir vitrinų bei langų grafikos atveju.

Galime spausdinti tiesiogiai ant tento – vienos ar kitos rūšies tinkamo mūsų spaudai tentinio vinilo. Tai geras sprendimas, tačiau transporto priemonėms naudojami tentai dažnai turi būti mechaniškai tvirtesni, nei mūsų naudojamos medžiagos, be to, ne visada verta mokėti už viso ploto dengimą vaizdu. Tais atvejais, kai spalvotas vaizdas reikalingas tik ant tam tikros tento dalies, siūlome specialų vinilą, skirtą klijuoti prie tento. Tokiu būdu Jūs laimite puikią kokybę ir optimalią kainą.

Start typing and press Enter to search

IMGP0034IMG_1665